• Івано-Франківськ, с. Угринів, вул. Тролейбусна 33
  • Пон - Суб 08:00 - 19:00
  • 097-707-88-78
Русифікація volkswagen Івано-Франківськ

Русифікація авто з Америки в Івано-Франківську

Русифікація авто з Америки в Івано-Франківську

 

Перепрошивка, адаптація і русифікація  авто починається з діагностики його систем. Автомобілі з кожним днем стають все складніше, тому якість електронної діагностики стає визначальним. На вищому рівні цю роботу може виконати тільки професіонал, який працює на спеціалізованому обладнанні. У нашому СТО працюють одні з кращих фахівців в місті Івано Франківськ, які можуть виконати будь-яку роботу з електронікою Вашого автомобіля. Багато операцій з їх арсеналу не можуть виконати навіть офіційні дилери відповідних марок. Найбільш повні програми електронних операцій виконуються для AUDI, VOLKSWAGEN, SKODA, TOYOTA, LEXUS. Решта марки обслуговуються мультибрендовим обладнанням, але також на найвищому рівні. Можемо запропонувати ремонт будьяких електронних блоків, що обходиться значно дешевше, ніж покупка нових.

Машину, пригнаних з США, можна експлуатувати в наших умовах, вона може працювати на різних видах палива, при бажанні встановлюється ГБО. Але якщо не перепрошити американську машину, одиниці вимірювання залишаться колишніми. Це не зручно для водія. Після проведення процедури відчуття від водіння автомобіля кардинально зміняться в кращу сторону.

Кожен водій звик до метричної системи вимірювання, відповідно, американська для нього незручна і незрозуміла. Виправити ситуацію дозволяє русифікація авто. Перепрошивка американських авто включає зміну наступних параметрів:

Температура повітря в салоні і за бортом.
Переклад системи psi в Паскалі.
Переклад миль в кілометри.

Також можна змінити крок американських радіо хвиль на звичний нам. Адаптація американських авто знижує ймовірність порушення ПДР, так як водій зможе легко дотримуватися швидкісного режиму. Швидкість, зазначену в милях, переводити в кілометри складно, це відволікає водія. До того ж це ускладнює використання бортового комп’ютера. Після русифікації меню стає зрозумілим і доступним. Процедура дає можливість правильно розуміти повідомлення про помилки, які відображаються на екрані.

Русифікація американських авто включає і опрацювання навігаційної системи, а також меню магнітоли. Обсяг роботи залежить від комплектації машини. Тому ціна послуги визначаються після консультації по телефону.

Таким чином, адаптація американських авто дозволяє провести повну русифікацію автомобіля. Вона не змінює роботу машини, не погіршує її характеристики. Вона робить управління простим і зрозумілим. ціна виправдовує отриманий результат.